Pravidla archivu

Hudební materiál v archivu nebude veřejně šířen. Bude přístupný pouze omezenému počtu lidí, kteří se podílejí na jeho správě.

Materiál a informace budou do archivu umístěny pouze se souhlasem skladatelů či jejich dědiců a ostatních majitelů práv na hudební dílo. Na žádost bude možné materiál či informace z archivu a katalogu odstranit.

Se souhlasem majitelů zdrojových médií bude materiál na žádost zdarma poskytnut pro studijní účely či hudební vydavatelství, za předpokladu, že druhá strana zajistí veškeré potřebné licenční poplatky a smlouvy za užití díla.
Novinky

19. 1. 2023 - Novinky - leden 2023

V roce 2022 se nám podařilo dohledat popř. digitalizovat a vložit do naší databáze několik dalších titulů.

více

13. 11. 2021 - Novinky - listopad 2021

V listopadu 2021 jsme konečně přidali do databáze Archivu dohledané tituly skladatele Václava Zahradníka. Tímto bych chtěl moc poděkovat Jakubovi Zahradníkovi (syn skladatele V. Zahradníka), který mi informace poskytl. Původní média jsou studiové pásy, nicméně p. J. Zahradník je má již převedené na CD.

více

24. 10. 2021 - Novinky - říjen 2021

Po delší odmlce přinášíme další informace o našem pokroku. V první řadě bych rád informoval o tom, že jsme dokončili převody pásků z archivu skladatele Jiřího Václava. Některé jsme již zařadili do naší databáze, některé čekají na identifikaci, kde spolupracejeme s rodinou J. Václava.

více

archív


Anketa

Kupovali byste si CD s hudbou ze starých českých filmů?
(114) 93 %
(8) 7 %
Počet hlasů: 122