Pravidla archivu

Hudební materiál v archivu nebude veřejně šířen. Bude přístupný pouze omezenému počtu lidí, kteří se podílejí na jeho správě.

Materiál a informace budou do archivu umístěny pouze se souhlasem skladatelů či jejich dědiců a ostatních majitelů práv na hudební dílo. Na žádost bude možné materiál či informace z archivu a katalogu odstranit.

Se souhlasem majitelů zdrojových médií bude materiál na žádost zdarma poskytnut pro studijní účely či hudební vydavatelství, za předpokladu, že druhá strana zajistí veškeré potřebné licenční poplatky a smlouvy za užití díla.
Novinky

25. 10. 2018 - Aktualizace katalogu - říjen 2018

Po více jak 2 letech opět přinášíme novinky o nově dohledaných/zdigitalizovaných titulech české filmové hudby.

více

27. 2. 2016 - Aktualizace katalogu - únor 2016

Máme pro vás další nové informace o dohledaných titulech české filmové hudby. Podařilo se nám dohledat částečné archivy popř. alespoň pár titulů několika českých skladatelů.

více

6. 10. 2015 - Aktualizace katalogu - říjen 2015

Stále pokračujeme v téměř detektivní práci s dohledáváním titulů české filmové hudby. Jde to sice velice pomalu, občas mě přepadne deprese z informací o tom, kolik toho bylo zničeno a je tak pravděpodobně navždy ztraceno, ale i přesto se vždy vynoří nějaká ta pozitivní reakce na naši snahu a my tak můžeme do našeho Archivu přidat další tituly.

více

archív


Anketa

Kupovali byste si CD s hudbou ze starých českých filmů?
(63) 98 %
(1) 2 %
Počet hlasů: 64