19. 1. 2024  |  Novinky  |  0 komentářů

Novinky - leden 2024

Po roce se opět podařilo aktualizovat naší databázi.

Předchozí článek: Novinky - leden 2023

V naší databázi nyní můžete nalézt tituly Jana F. Fischera, jejichž úpravu a třídění jsme konečně dokončili. Také byla přidána archivní hudba Josefa Spitzera a spousta titulů od skladatele Pavla Hrubeše, kterému bych chtěl tímto poděkovat za jeho vstřícnost a spolupráci. Dokončili jsme převod pásků Ilji Hurníka, ale zde to vypadá pouze na jeden titul s filmovou hudbou, jehož název ještě ověřujeme.

Ovšem po asi 2 letech a komunikaci s 5 lidma se nám konečně podařilo dohledat archiv Petra Skoumala! Z toho, co jsem zatím identifikoval, by na páskách měla být hudba z Maxipsa Fíka, A je to, O človíčkovi, Bob a Bobek, Hodinový hoteliér (divadlo), Bergman a Bergman det. kancelář a Když v ráji pršelo. Potom jsou tam ještě nepopsané pásy a pak ještě spousta profi patrně 8-stopých kazet a pásů (asi z "míchaček"), na kterých by měla být další filmová/TV hudba, ale na to musíme najít někoho, kdo by měl tento speciální přehrávač, což může trvat. Držte palce!


Přidat komentář
Novinky

19. 1. 2024 - Novinky - leden 2024

Po roce se opět podařilo aktualizovat naší databázi.

více

19. 1. 2023 - Novinky - leden 2023

V roce 2022 se nám podařilo dohledat popř. digitalizovat a vložit do naší databáze několik dalších titulů.

více

13. 11. 2021 - Novinky - listopad 2021

V listopadu 2021 jsme konečně přidali do databáze Archivu dohledané tituly skladatele Václava Zahradníka. Tímto bych chtěl moc poděkovat Jakubovi Zahradníkovi (syn skladatele V. Zahradníka), který mi informace poskytl. Původní média jsou studiové pásy, nicméně p. J. Zahradník je má již převedené na CD.

více

archív


Anketa

Kupovali byste si CD s hudbou ze starých českých filmů?
(124) 94 %
(8) 6 %
Počet hlasů: 132