9. 6. 2015  |  aktualizováno 9. 6. 2015  |  Novinky  |  0 komentářů

Nové tituly v Archivu

K dnešnímu dni jsme oslovili již více než 45 skladatelů nebo dědiců skladatelů a od většiny z oslovených jsme již získali reakci na naši zprávu. U starší generace skladatelů bude problém s dohledáváním nějakých nahrávek, ale i přesto se podařilo něco málo vypátrat.

Další článek: Aktualizace katalogu - říjen 2015

Předchozí článek: Novinky z Archivu a aktualizace katalogu

Rád bych zde poděkoval OSA, která nám pomáhá s kontaktováním dědiců skladatelů. Jak jste si již možná všimli, proběhla aktualizace našeho Katalogu. Dokončili jsme převod pásků Ondřeje Soukupa a vložili dohledané tituly od Emila Viklického a Vadima Petrova, kterým bych tímto chtěl poděkovat za jejich vstřícnost a trpělivost. Aktuálně pracujeme na převodu pásků Emila Viklického.


Přidat komentář
Novinky

10. 7. 2020 - Aktualizace databáze - červenec 2020

Dokončili jsme třídění pozůstatků archivu Studia KF. Byli přidány tituly od následujích skladatelů: I. Kašlík, J. Svoboda, J.F. Svoboda, K. Svoboda, A. Michajlov, M. Kocáb, P. Hapka, L. Sluka, V. Kotrubenko, J. Kacián, T. Pergl, I. Král, J. Krček a O. Olšaník.

více

19. 4. 2020 - Aktualizace databáze - duben 2020

Před téměř dvěma lety jsme informovali (kromě jiného) o digitalizaci pásků coby pozůstatku z archivu Studia KF (Krátkého filmu) a také několika hudebních stop k filmu.

více

6. 8. 2019 - AČSFH v Národní fonotéce

Po delší době se povedlo dojednat spolupráci našeho Archivu s Virtuální národní fonotékou.

více

archív


Anketa

Kupovali byste si CD s hudbou ze starých českých filmů?
(89) 95 %
(5) 5 %
Počet hlasů: 94