27. 2. 2016  |  Novinky  |  0 komentářů

Aktualizace katalogu - únor 2016

Máme pro vás další nové informace o dohledaných titulech české filmové hudby. Podařilo se nám dohledat částečné archivy popř. alespoň pár titulů několika českých skladatelů.

Další článek: Aktualizace katalogu - říjen 2018

Předchozí článek: Aktualizace katalogu - říjen 2015

Především jde o tituly skladatelů Milana Dvořáka, Petra Mandela a Miloše Vacka. Tituly Milana Dvořáka a Petra Mandela, které nám skladatelé osobně zapůjčili/dodali a kterým bych rád znovu poděkoval, jsme již zdigitalizovali a přidali do Katalogu. Tituly Miloše Vacka jsme objevili díky pracovníkovi archivu Českého rozhlasu, kterému bych také rád poděkoval a jejich seznam jsme také přidali do Katalogu. Pokud se vše podaří, budeme snad moci přidat do našeho Archivu i tituly Štěpána Koníčka nebo Jiřího Bulise. Držte nám palce!


Přidat komentář
Novinky

13. 11. 2021 - Novinky - listopad 2021

V listopadu 2021 jsme konečně přidali do databáze Archivu dohledané tituly skladatele Václava Zahradníka. Tímto bych chtěl moc poděkovat Jakubovi Zahradníkovi (syn skladatele V. Zahradníka), který mi informace poskytl. Původní média jsou studiové pásy, nicméně p. J. Zahradník je má již převedené na CD.

více

24. 10. 2021 - Novinky - říjen 2021

Po delší odmlece přinášíme další informace o našem pokroku. V první řadě bych rád informoval o tom, že jsme dokončili převody pásků z archivu skladatele Jiřího Václava. Některé jsme již zařadili do naší databáze, některé čekají na identifikaci, kde spolupracejeme s rodinou J. Václava.

více

10. 7. 2020 - Aktualizace databáze - červenec 2020

Dokončili jsme třídění pozůstatků archivu Studia KF. Byli přidány tituly od následujích skladatelů: I. Kašlík, J. Svoboda, J.F. Svoboda, K. Svoboda, A. Michajlov, M. Kocáb, P. Hapka, L. Sluka, V. Kotrubenko, J. Kacián, T. Pergl, I. Král, J. Krček a O. Olšaník.

více

archív


Anketa

Kupovali byste si CD s hudbou ze starých českých filmů?
(95) 95 %
(5) 5 %
Počet hlasů: 100