27. 2. 2016  |  Novinky  |  0 komentářů

Aktualizace katalogu - únor 2016

Máme pro vás další nové informace o dohledaných titulech české filmové hudby. Podařilo se nám dohledat částečné archivy popř. alespoň pár titulů několika českých skladatelů.

Další článek: Aktualizace katalogu - říjen 2018

Předchozí článek: Aktualizace katalogu - říjen 2015

Především jde o tituly skladatelů Milana Dvořáka, Petra Mandela a Miloše Vacka. Tituly Milana Dvořáka a Petra Mandela, které nám skladatelé osobně zapůjčili/dodali a kterým bych rád znovu poděkoval, jsme již zdigitalizovali a přidali do Katalogu. Tituly Miloše Vacka jsme objevili díky pracovníkovi archivu Českého rozhlasu, kterému bych také rád poděkoval a jejich seznam jsme také přidali do Katalogu. Pokud se vše podaří, budeme snad moci přidat do našeho Archivu i tituly Štěpána Koníčka nebo Jiřího Bulise. Držte nám palce!


Přidat komentář
Novinky

10. 7. 2020 - Aktualizace databáze - červenec 2020

Dokončili jsme třídění pozůstatků archivu Studia KF. Byli přidány tituly od následujích skladatelů: I. Kašlík, J. Svoboda, J.F. Svoboda, K. Svoboda, A. Michajlov, M. Kocáb, P. Hapka, L. Sluka, V. Kotrubenko, J. Kacián, T. Pergl, I. Král, J. Krček a O. Olšaník.

více

19. 4. 2020 - Aktualizace databáze - duben 2020

Před téměř dvěma lety jsme informovali (kromě jiného) o digitalizaci pásků coby pozůstatku z archivu Studia KF (Krátkého filmu) a také několika hudebních stop k filmu.

více

6. 8. 2019 - AČSFH v Národní fonotéce

Po delší době se povedlo dojednat spolupráci našeho Archivu s Virtuální národní fonotékou.

více

archív


Anketa

Kupovali byste si CD s hudbou ze starých českých filmů?
(89) 95 %
(5) 5 %
Počet hlasů: 94